EZF II projektu konkursu kārtā realizētie projekti

Biedrība “Doles atbalsta biedrība”
“Ūdenstūrisma, sporta un aktīvās atpūtas infrastruktūras attīstība Daugavas Baltajā sēklī pie Doles salas"
EZF finansējums: 10103,81 EUR

Projekta mērķis ir pilnveidot tūrisma pakalpojumus, attīstot ūdenstūrisma, sporta un aktīvās atpūtas infrastruktūru Daugavas Baltajā sēklī pie Doles salas.

Doles atbalsta biedrība, īstenojot projektu,labiekārtojusi Baltā sēkļa lejas daļu, ierīkot trīs– piknika vietas, volejbola laukumu, peldvietu, tualeti un piedāvā apmeklētājiem trīsairu laivu nomu – gan nokļūšanai sēklī, gan makšķerēšanai, gan vizināties, gan pārcelties pār Daugavu.

Baltais sēklis vilina ar savu neskarto, savdabīgo dabu, mieru, klusumu un pilnīgu nošķirtību no civilizācijas. Sēklim plašā joslā ir smilšains, lēzens krasts, kas ir lieliski piemērotspeldvietai. Daugavā, sēkļa tuvumā, vērojama liela ūdensputnu daudzveidība, tostarp gulbji. Makšķernieku aktivitāte pie upes,ziema vai vasara, liek domāt ne vien par zivju krājuma bagātību, bet arī par nepieciešamību teritorijas uzraudzībā iesaistīt zvejas inspekciju, apkarojot nelicenzētu zveju.

Doles atbalsta biedrība redz potenciālu biedrības biedriem piederošā baltā sēkļa teritorijas(2,8 ha) attīstībai, piesaistot atpūtniekus, dabas mīļus, licenzētusmakšķerniekus un ūdens tūristus.

Projekts nodrošina ūdenstūrismapakalpojumu attīstībai nepieciešamās infrastruktūras izveidi – apmetņu vietas, telšu un ugunskuru vietas,atkritumu konteinerus, tualetes, kā arī teritorijasuzturēšanukārtībā, pateicoties projekta īstenošanas laikā iegādātajiem zāles pļāvējiem un trimerim.

noderīgas saites:

http://www.lad.gov.lv http://llf.partneribas.lv/ http://www.zm.gov.lv/ http://www.laukutikls.lv/

Dizains: BrandComb

Izstrāde: AZwebaģentūra