EZF III projektu konkursu kārtā realizētie projekti

Stopiņu novada dome
“Ulbrokas ezera apkārtnes uzlabošana”
EZF finansējums: 25 317,56 EUR

 

Projekta mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespēju dzīvot tīrā un sakārtotā vidē, veicinot Ulbrokas ezera teritorijas attīstību un vides sakārtošanu,ezera piekrastes vides uzlabošana, izbūvējot laipu Ulbrokas ezerā.

Daudzi Stopiņu novada iedzīvotāji un arī novada ciemiņi pavada savu brīvo laiku pie Ulbrokas ezera – gan makšķerējot, gan izbaudot dabu pastaigāsgar ezeru. Ulbrokas ezerā ir izveidotas divas peldvietas, kā arī taciņas gar ezera krastu, taču nepieciešama Ulbrokas ezera teritorijas turpmāka attīstība, veidot mūsdienīgus un videi draudzīgus publiski pieejamus rekreācijas objektus. Projekta īstenošanas laikāizbūvēta laipa ar jumtiņu Ulbrokas ezerā, kā arī uzstādīti sešisoliņi un sešasatkritumu urnas ezera piekrastē.

Projekts iedzīvotājiem piedāvā iespēju dzīvot un atpūsties tīrā un sakārtotā vidē. Izbūvētā laipa ezerā un soliņi gar ezera krastu Stopiņu novada iedzīvotājiem, kas aizraujas ar makšķerēšanu, dodiespēju pilnvērtīgāk izbaudīt savu vaļasprieku, kā arī citiem Stopiņu novada iedzīvotājiem un ciemiņiem būs iespēja pavadīt savu brīvo laiku tuvāk dzīvesvietai – sakārtotā vidē izbaudot Ulbrokas ezera skaistumu.

noderīgas saites:

http://www.lad.gov.lv http://llf.partneribas.lv/ http://www.zm.gov.lv/ http://www.laukutikls.lv/

Dizains: BrandComb

Izstrāde: AZwebaģentūra